Na třetí fenečku jsme si museli trochu počkat. Ale pak se vyloupla a je to holka jako buk:-) Při porodu vážila 440g. Dostala oranžovou mašličku a přezdívku Mandarinka. Tatínek Andy na ní může být pyšný a rozhodně ji nezapře. Má totiž stejnou masku.

Spolu s Agnes (růžová) se předhánějí, která víc přibere. Je to spokojené štěňátko, napije se mlíčka, projde kolem a uloží se ke spaní. Také si chodí pro pomazlení jako Adina.

Oranžové fenečce jsme vybrali jméno AUDREY.

Audrey  měla návštěvu v neděli dopoledne. V současné době je ZADANÁ a těší se na ní zájemci z Prahy.

Audrey si stále drží první místo v baštění. Taky pěkně skotačí. Je to takový malý Andík. Audreynka měla být asi kluk a Pánbůh si to na poslední chvíli rozmyslel:-)

Audrey je milé pohodové štěňátko, ráda baští, hraje si se sestřičkami, dovádí na zahradě, zkoumá vše v okolí. Nic jí nerozhází. A je to velký mazel!

Audrey se zabydluje v Praze, kde má v nové rodině dvě berňácké a jednu labradoří kamarádku. A má nové jméno Ája.

Ája vyrostla v nádhernou berňáckou fenu a její majitelé se o ni úžasně starají. Jsme v kontaktu, takže můžeme sdílet fotografie i události z Ájina života. 

Jako první ze štěňat má provedeny rentgeny kloubů s nejlepšími výsledky: HD A/A, ED 0/0. To znamená, že má klouby zdravé a není zde ani náznak dysplazií :-)

Ája byla uchovněna a 28.8.2016 se stala maminkou. Narodily se jí 4 fenečky a jeden pejsek. Více informací na https://bohemiacaira.g6.cz/

 

Oranžová