Štěňata

Červen 2019 - Všechna štěňátka už mají své páníčky a zabydlují se v nových rodinách. Cikorka zůstává v rodné salalši ;-)
Duben 2019 - Na své páníčky ještě čekají 2 pejsci a jedna fenečka s hendikepem. 
ZÁJEMCI O NAŠE ŠTĚŇÁTKA  nás mohou kontaktovat mailem (hanicka_s@email.cz, bspidalka@gmail.com) nebo na telefonu 604922643 (po 15. hodině). 
Štěňátka vyrůstají v domácím prostředí, jsou láskyplně opečovávaná a dobře socializovaná. Samozřejmostí je průkaz původu, kupní smlouva a chovatelský servis. Vyžadujeme osobní návštěvu. Štěňátka od nás odcházejí očkovaná, odčervená, s očkovacím průkazem/petpasem, s výbavou na první dny v novém domově (krmivo, hračka, napachovaná deka, obojek a vodítko...). Rádi vám zodpovíme vaše dotazy, případně poradíme.
Veškeré informace k aktuálnímu vrhu C najdete zde
 
Březen 2019 - štěňátka budou - klokan přiletí v dubnu ;-) Veškeré informace k aktuálnímu vrhu C najdete zde
Tatínkem štěňátek je Northern Winter Sunset Fortuneia a maminkou Berta z Dvořákova kraje.
Předpokládáné datum porodu je 10.4.2019.
Jak štěňátka rostou u Bertičky v bříšku můžete sledovat zde.
 
 
 
Únor 2019 -máme nakryto. Zda má Bertička v bříšku štěňátka, budeme vědět zhruba za týden. Poté doplníme další informace.
 
Píďalka dovršila v roce 2017 hranici 8 let, kdy končí chovnost feny. Štěňátka tedy již mít nebude a vzhledem k problémům s nádory na mléčné žláze podstoupila na podzim kastraci. Užívá si ale zasloužený pohodový "psí" život a já jsem na ni pyšná, jak krásně odchovala svoje štěňátka. 
 
 
 
Informace o našich odchovech naleznete na stránkách odchovy vrh A  a odchovy vrh B